Bitcoins Kazanmak Değişik Yöntemler Deneyin

Her gün Bitcoin teknolojisi daha popüler hale geliyor. 2011’de bir kişi bir pizza siparişi verme istediğinde Bitcoinleri ile böyle bir şey yapabilir gele gelmeye başlamıştı. Bazı ülkelerde, BTC ile ödeme yapmak isteyenler için bir dizi bitcoin borsa hizmeti artık Bitcoin dostu yerlerle çalışmalar başladı. Bitcoins harcamak için daha fazla yol var, onları elde etmek için daha fazla yol var. Bitcoins’i çevrimiçi kazanmanıza yardımcı olacak bazı yaklaşımlara bakalım.

Kendi Bitcoininiz Kazanmak

Kendi Bitcoinlerinizi almanın ilk yolu madencilikten geçiyordu. 2009 yılında, her bir blok (ortalamada her 10 dakikada bir) hesaplanan problemi çözmeyi başaran şanslı kişiye 50 BTC’lik bir ödül kazandırdı. Şu anda her blok 12,5 BTC getiriyor. Ödül hala cazip olsa da, kazanç yolunda duran bazı sorunlar var.

Bitcoins Kazanmanın Önündeki Engeller

Hasat zorluğu son yıllarda önemli ölçüde artmıştır. Tek bir ekipmanın Bitcoins için rekabet edebilecek yeterli hesaplama gücü yok. Madencilik kârsızlaştı. Bazı ödüller için insanlar havuzlarda birleşmek veya bulut madenciliği hizmetlerini kullanmak zorunda kalıyorlar. Çabalar birleştirildiğinde bile, elektrik için hala ödeme yapılması gerekiyor ve elektrik faturaları genellikle madencilik ödülünü aşıyor.

Tüm bu faktörler, bu günlerde Bitcoin madenciliğini kârsız hale getiriyor. Bu sorunlar sizi çevrimiçi Bitcoin kazanma stratejisine yönelterek yeni arayışlara sevk etmektedir. Sadece madencilikle kazanç uzun ve zor bir yol olmaya başladı. Bu yüzden birçok kişi yeni stratejiler geliştirerek az da olsa kesin kazancın peşinden gitmektedir.

Bitcoins Kazanmak İçin Çalışın

Madencilik sizin için karlı bir iş değilse, Bitcoins için yapabileceğiniz işleri arayabilirsiniz. Biri kripto para birimi için çalışma fırsatı sunan birden çok hizmet var. Şu anda, Bitcoins’i bir serbest çevirici olarak online olarak kazanabilirsiniz. Ancak bazı Bitcoin başlangıçları ve şirketler BTC’de düzenli ödemeyi yapmak için seçenekler sunuyor.